Eestis 2 uut PGA Prod

Eestis 2 uut PGA Prod

Head uudised Eesti golfimaastikul. Alates eelmisest nädalast on meil juures 2 kvalifitseeritud PGA professionaali, kelleks on Priit Jalasto ja Torel Neider. Mõlemad treenerid lõpetasid edukalt enda õppingud Soome PGA-s, mis kestis kokku 5 aastat. Õpingutel saadi teadmisi, kuidas treenida erinevas vanuses ning erineva tasemega mängijaid. Lisaks oli treeneritel kohustuslik ka kahepäevase mängutesti läbimine. PGA treenerite koolitus toimub põhjanaabrite juures Vierumäki Spordiakadeemia ja Soome PGA vahelise koostööna. Õpinguid ja loenguid viivad läbi kõik oma ala spetsialistid. Näiteks pidasid see aasta loenguid sellised tuntud nimed nagu Viktor Gustavsson, Chuck Cook ja Phil Kenyon.

Priit: “Väga hea meel on, et viis aastat õpinguid on läbi saanud. Selle aja jooksul olen paljude huvitavate inimestega tutvunud ning neilt olulisi teadmisi saanud. Väga oluline on just, et mängijaid õpetaks treener, kes seda päriselt õppinud on ning oskab tähelepanu pöörata ka kõige pisematele detalidele. Minu tuleviku plaanid on seotud Eesti Golfikooli ja EGCC-ga.”

Torel: “PGA staatus on kvaliteedimärk minu jaoks ning annab vôimaluse oma teadmisi edasi jagada. Tulevikuplaan on Golf X Raes tööd teha ja pakkuda kvaliteetset golfiôpetust kôigile.”

Priit annab golfitrenne Estonian Golf&Country Club’is ja talveperioodil Pirital Exit Sisegolfikeskuses. Torel viib oma treeninguid läbi suvel Golf X Raes ning talveperioodil Arigatos.