pga logo hq   PGAE MC PosGrad RGB   EURO DEV TRUST 300DPI

MSO 130922 1815

  • Esileht
  • Uudised
  • Nädalavahetusel külastas Rocca al Mare keskuses Golf Roadshow’d üle 300 inimese

Nädalavahetusel külastas Rocca al Mare keskuses Golf Roadshow’d üle 300 inimese

Möödunud nädalavahetusel toimus Rocca al Mare kaubanduskeskuses Euroopa PGA, R&A, Eesti Golfi Liidu, Eesti PGA ja Eesti Golfikooli koostöös Golf Roadshow raames golfi tutvustav promo üritus. Kokku külastas kolme päeva jooksul üritust üle 300 inimese, mis on UK’st saabunud kordinaatori Anry Gealy sõnul kaubanduskeskustes tehtud tutvustuste rekord.

Kõik huvilised said professionaalsete golfitreenerite juhendamisel oma esimesed golfilöögid tehtud. Ürituse edukaks läbiviimiseks oli Provision Golf Events Suurbritanniast kohale lennutanud kolm täispuhutavat löögikohta, kus golfilööke teha sai. Golfitreenerid lihvisid huviliste lööke, jagasid näpunäiteid ning filmisid tulevaste golfarite swinge. Kõik osalejad said ka oma edukalt sooriatud golfilöögid video kujul e-maili teel, mis loodetavasti innustab golfiga edasi tegelema. Eesti Golfi Liidu vabatahtlike tiim jagas huvilistele veel infovoldikuid Eesti golfis toimuva kohta ning vastasid huviliste küsimustele.

Eesti PGA ja Eesti Golfi Liit tänavad kõiki osalejaid, golfitreenereid, abilisi, toetajaid ja ürituse eestvedajaid.

rs pilt

Visit in Ladbrokes bingo information.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Copyright © 2013 Professional Golfers Association of Estonia